Fotbal, Liga a II-a: Programul etapelor ce se vor disputa în 2014

acETAPA I   30.08. 2014:
CS Mioveni – ACS Poli Timișoara
Șoimii Pâncota – CSM Rm. Vâlcea
Fortuna Poiana Câmpina – Metalul Reșița
FC Caransebeș – Olimpia Satu Mare
Unirea Tărungeni – FC Olt Slatina
FC Bihor – stă

ETAPA a II-a 06.09. 2014:
CSM Râmnicu Vâlcea – CS Mioveni
Metalul Reșița – Șoimii Pâncota
FC Bihor – E. Poiana Câmpina
FC Olt – FC Caransebeș
ACS Poli Timișoara – Unirea Tărlungeni
Olimpia Satu Mare – stă

ETAPA a III-a 13.09.2014:
CSM Râmnicu Vâlcea – ACS Poli Timișoara
CS Mioveni – Metalul Reșița
Șoimii Pâncota – FC Bihor
E.Poiana Câmpina – Olimpia Satu Mare
FC Caransebeș – Unirea Tărlungeni
FC Olt – stă

ETAPA a IV-a 20.09.2014:
Metalul Reșița – CSM Râmnicu Vâlcea
FC Bihor – CS Mioveni
Olimpia Satu Mare – Șoimii Pâncota
FC Olt – E.Poiana Câmpina
ACS Poli Timișoara – FC Caransebeș
Unirea Tărlungeni – stă

ETAPA a V-a 27.09.2014:
Metalul Reșița – ACS Poli Timișoara
CS Râmnicu Vâlcea – FC Bihor
CS Mioveni – Olimpia Satu Mare
Șoimii Pâncota – FC Olt
E. Poiana Câmpina – Unirea Tărlungeni
FC Caransebeș – stă

ETAPA a VI-a 04.10.2014:
FC Bihor – Metalul Reșița
Olimpia Satu Mare – CSM Râmnicu Vâlcea
FC Olt – CS Mioveni
Unirea Tărlungeni – Șoimii Pâncota
FC Caransebeș – F.Poiana Câmpina
ACS Poli Timișoara – stă

ETAPA a VII-a 11.10.2014:
ACS Poli Timișoara – FC Bihor
Metalul Reșița – Olimpia Satu Mare
CSM Râmnicu Vâlcea – FC Olt
CS Mioveni – Unirea Tărlungeni
Șoimii Pâncota – FC Caransebeș
F.Poiana Câmpina – stă

Etapa a VIII-a 15.0.2014:
Olimpia Satu Mare – FC Bihor
FC Olt – Metalul Reșița
Unirea Tărlungeni – CSM Râmnicu Vâlcea
FC Caransebeș – CS Mioveni
E.Poiana Câmpina – ACS Poli Timișoara
Șoimii Pâncota – stă

ETAPA a IX-a 18.10.2014:
ACS Poli Timișoara – Olimpia Satu Mare
FC Bihor – FC Olt
Metalul Reșița – Unirea Tărlungeni
CSM Râmnicu Vâlcea – FC Caransebeș
Șoimii Pâncota – E.Poiana Câmpina
CS Mioveni – stă

ETAPA a X-a 25.10.2014:
FC Olt – Olimpia Satu Mare
Unirea Tărlungeni – FC Bihor
FC Caransebeș – Metalul Reșița
E.Poiana Câmpina – CS Mioveni
Șoimii Pâncota – ACS Poli Timișoara
CSM Râmnicu Vâlcea – stă

ETAPA a XI-a 01.11.2014:
CS Mioveni – Șoimii Pâncota
CSM Râmnicu Vâlcea – E. Poiana Câmpina
FC Bihor – FC Caransebeș
Olimpia Satu Mare – Unirea Tărlungeni
ACS Timișoara – FC Olt
Metalul Reșița – stă

ETAPA a XII-a 08.11.2014:
ACS Poli Timișoara – CS Mioveni
CSM Râmnicu Vâlcea – Șoimii Pâncota
Metalul Reșița – E.Poiana Câmpina
Olimpia Satu Mare – FC Caransebeș
FC Olt – Unirea Tărlungeni
FC Bihor – stă

ETAPA a XII 15.11.2014:
CS Mioveni – CSM Râmnicu Vâlcea
Șoimii Pâncota – Metalul Reșița
FC Caransebeș – FC Olt
E.Poiana Câmpina – FC Bihor
Unirea Tărlungeni – ACS Poli Timișoara
Olimpia Satu Mare – stă

ETAPA a XIV-a 22.11.2014:
ACS Poli Timișoara – CSM Râmnicu Vâlcea
Metalul Reșița – CS Mioveni
FC Bihor – Șoimii Pâncota
Olimpia Satu Mare – E. Poiana Câmpina
Unirea Tărlungeni – FC Caransebeș
FC Olt – stă

ETAPA a XV-a 29.11.2014:
CSM Râmnicu Vâlcea –  Metalul Reșița
CS Mioveni – FC Bihor
Șoimii Pâncota – Olimpia Satu Mare
E.Poiana Câmpina – FC Olt
FC Caransebeș – ACS Poli Timișoara
Unirea Tărlungeni – stă

ETAPA a XVI-a 06.12.2014:
ACS Poli Timișoara – Metalul Reșița
FC Bihor – CSM Râmnicu Vâlcea
Olimpia Satu Mare – CS Mioveni
FC Olt – Șoimii Pâncota
Unirea Tărlungeni – E.Poiana Câmpina
FC Caransebeș – stă.

Share This Post

Google1DeliciousDiggGoogleStumbleuponRedditTechnoratiYahooBloggerMyspaceRSS
Posted by on august 19, 2014. Filed under Sport  . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.