Au fost desemnați prin tragere la sorți președinții și locțiitorii birourilor electorale din județul Satu Mare

Joi, 7 aprilie 2016, în sala nr. 59 a Tribunalului Satu Mare a avut loc desemnarea prin tragere la sorţi, în şedinţă publică, a preşedinţilor şi a locţiitorilor acestora pentru birourile electorale din circumscripţia electorală judeţeană şi circumscripţiile electorale din unităţile administrativ-teritoriale ale judeţului Satu Mare. Secretariatul a fost asigurat de Virgil Haidu, prim grefier la Tribunalul Satu Mare.

foto 3 tragere la sorti BEJ locale 2016La şedinţă au mai fost prezenţi Mihai Ciorcaș, vicepreşedintele Tribunalului Satu Mare, Radu Bud, prefectul Judeţului Satu Mare, Cosmin Dorle, şeful Serviciului Juridic şi Contencios administrativ din cadrul Instituţiei Prefectului Judeţul Satu Mare şi Sebastian Domuț, consilier parlamentar din cadrul Biroului Judeţean Satu Mare al Autorităţii Electorale Permanente, reprezentanţi ai partidelor politice.

În urma tragerii la sorţi, au fost desemnate următoarele persoane:

Nr. crt. Numărul circumscripţiei electorale Denumirea circumscripţiei electorale Numele şi prenumele persoanei desemnate Funcţia pentru care a fost desemnată
1. Circumscripţia electorală judeţeană nr. 32 Satu Mare SURD  G. GRIGORE Preşedinte
HAIDUC  V. SIMONA MANUELA Locţiitor
2. Circumscripţia electorală municipală nr. 1 Satu Mare CAPOTĂ  T. CRINA CRISTINA Preşedinte
POP I. CAMELIA ANA Locţiitor
3. Circumscripţia electorală municipală nr. 2 Carei SĂLĂGEAN E.C. MONICA CORINA Preşedinte
OPRIŢOIU G. ADELA CRINA Locţiitor
4. Circumscripţia electorală orăşenească nr. 3 Ardud IONEL V. VASILE Preşedinte
SZILAGYI A. ANTON Locţiitor
5. Circumscripţia electorală orăşenească nr. 4 Livada PODINA G. ANAMARIA MIRABELA Preşedinte
TIBIL  I. ADRIANA ELENA Locţiitor
6. Circumscripţia electorală orăşenească nr. 5 Negreşti Oaş ŞERBAN  C. MIRCEA Preşedinte
PUIU  M.  ALIN FLORIN Locţiitor
7. Circumscripţia electorală orăşenească nr. 6 Tăşnad BUTA  I. SERGIU IONEL Preşedinte
BRATIŞ  I. LAVINIA  IOANA Locţiitor
8. Circumscripţia electorală comunală nr. 7 Acîş VÎLCU  I. MIHĂIŢĂ Preşedinte
TEMPE  G. VIOREL CRISTIAN Locţiitor
9. Circumscripţia electorală comunală nr. 8 Agriş HUSAR  A. MARIANA ILEANA Preşedinte
LENGHEL  I. EVA Locţiitor
10. Circumscripţia electorală comunală nr. 9 Andrid RENDEŞ  G. GHEORGHE Preşedinte
IUGA  I. VICTOR Locţiitor
11. Circumscripţia electorală comunală nr. 10 Apa MOLDOVAN  V. VASILE Preşedinte
ARDELEAN  Ş. BOGDAN RĂZVAN Locţiitor
12. Circumscripţia electorală comunală nr. 11 Bătarci DRAGOŞ  V. MARIUS Preşedinte
ŞTREANGĂU V. MARINEL VASILE Locţiitor
13. Circumscripţia electorală comunală nr. 12 Beltiug KOVACS  A. EUGEN ANTON Preşedinte
BALAJ  I. ADRIAN  IOAN Locţiitor
14. Circumscripţia electorală comunală nr. 13 Berveni ARDELEAN  V. NICOLAE Preşedinte
SĂLĂGEAN  P. MELINDA Locţiitor
15. Circumscripţia electorală comunală nr. 14 Bixad CIONCA  I. IOAN Preşedinte
CHIOREAN  D. TUDOR SABIN Locţiitor
16. Circumscripţia electorală comunală nr. 15 Bîrsău POP  I. CARMEN IOANA Preşedinte
BIG I.  IOANA Locţiitor
17. Circumscripţia electorală comunală nr. 16 Bogdand PAŞCA  I. ADRIANA  ALINA Preşedinte
BOROŞ  I. RADU IOAN Locţiitor
18. Circumscripţia electorală comunală nr. 17 Botiz CISMAŞ-PETREAN  V. ANDA Preşedinte
PODINĂ  G. DORINA FLORICA Locţiitor
19. Circumscripţia electorală comunală nr. 18 Călineşti Oaş SURD G. ANGELA Preşedinte
BUMB  J. VASILE Locţiitor
20. Circumscripţia electorală comunală nr. 19 Cămărzana PAŞCA  M. RODICA  VIORICA Preşedinte
COJOCARU  I. MIOARA Locţiitor
21. Circumscripţia electorală comunală nr. 20 Cămin CIULEAN  A. ALEXANDRU Preşedinte
MATEŞ  V. CAMELIA DOINA Locţiitor
22. Circumscripţia electorală comunală nr. 21 Căpleni KEIZER  A. GABRIELA Preşedinte
RUS  N.  NICULAI Locţiitor
23. Circumscripţia electorală comunală nr. 22 Căuaş SZANTO  G. ALINA  ELISABETA Preşedinte
CIREAP  N. LOREDANA MARIA Locţiitor
24. Circumscripţia electorală comunală nr. 23 Cehal STAN  D. ALINA  IOANA Preşedinte
PATAKI  I. BIANCA MARIA Locţiitor
25. Circumscripţia electorală comunală nr. 24 Certeze CIOCAN  G. GHEORGHE Preşedinte
BRÂNDUŞAN  V. OVIDIU CĂLIN Locţiitor
26. Circumscripţia electorală comunală nr. 25 Ciumeşti DONUŢIU  V. OTILIA VALENTINA Preşedinte
ŞTEŢ  I. GHEORGHE Locţiitor
27. Circumscripţia electorală comunală nr. 26 Craidorolţ CHIŞ-ROZ  I. DĂNICA ELENA Preşedinte
DUMITRU  T. DANIELA VIORICA Locţiitor
28. Circumscripţia electorală comunală nr. 27 Crucişor POP  V. ANCA MARIA Preşedinte
COZA  V. VLAD GHEORGHE Locţiitor
29. Circumscripţia electorală comunală nr. 28 Culciu PRIVIGYEI  I. IOAN Preşedinte
KAJTAR  S.  BEATA Locţiitor
30. Circumscripţia electorală comunală nr. 29 Doba TOMŞA D. HADRIAN MIHAI Preşedinte
BERINŢAN  A. IRINA  MARIA Locţiitor
31. Circumscripţia electorală comunală nr. 30 Dorolţ LUPESCU  I.  ADRIANA  IOANA Preşedinte
OROS  V. JUDITH MIHAELA Locţiitor
32. Circumscripţia electorală comunală nr. 31 Foieni DUMBRĂVESCU  I. MARIAN Preşedinte
TARŢA  I.  RAMONA MIRELA Locţiitor
33. Circumscripţia electorală comunală nr. 32 Gherţa Mică GAVRĂU  G. LOREDANA IRINA Preşedinte
SFÂRCIOC  I.  MARIOARA Locţiitor
34. Circumscripţia electorală comunală nr. 33 Halmeu ŞEREŞ G. CORINA  MIHAELA Preşedinte
SZMURIGA  V.  MARIANA  CRISTINA Locţiitor
35. Circumscripţia electorală comunală nr. 34 Hodod KASZTA  F. FRANCISC Preşedinte
CAIA  T.  MONICA FLORENTINA Locţiitor
36. Circumscripţia electorală comunală nr. 35 Homoroade BLAGA  M. MIHAELA AURELIA Preşedinte
POP  V. DAN  NICOLAE Locţiitor
37. Circumscripţia electorală comunală nr. 36 Lazuri PĂTCAŞ  V.  SORIN Preşedinte
TAKACS  T.  GABRIELA Locţiitor
38. Circumscripţia electorală comunală nr. 37 Medieşu Aurit VEZENTAN  N.  MIRELA Preşedinte
IACOB  N.  CLAUDIA  LAURA Locţiitor
39. Circumscripţia electorală comunală nr. 38 Micula DRAGOŞ  A.  CRISTINA Preşedinte
LUNG  P.  IACOB Locţiitor
40. Circumscripţia electorală comunală nr. 39 Moftin MUREŞAN  P.  GABRIEL MARIUS Preşedinte
CHIŞ  L. ANDRADA  OANA Locţiitor
41. Circumscripţia electorală comunală nr. 40 Odoreu ARDELEAN  M.C. LUCIA  MIRELA Preşedinte
CANTA  I. SILVIA Locţiitor
42. Circumscripţia electorală comunală nr. 41 Oraşu Nou VAJDA  Z. GERALDINA  TEREZIA Preşedinte
DAN  I.  MARIANA Locţiitor
43. Circumscripţia electorală comunală nr. 42 Păuleşti NAGY  I. ORSOLYA  AGOTA Preşedinte
SAVA  N.  EVA Locţiitor
44. Circumscripţia electorală comunală nr. 43 Petreşti FLEISZ  Ş. ŞTEFAN Preşedinte
ULICI  A.  RENATA CLAUDIA Locţiitor
45. Circumscripţia electorală comunală nr. 44 Pir ARDELEAN  M.  MIHAIL  MARIUS Preşedinte
TĂTAR-ŞINCA I. MIRELA RAMONA Locţiitor
46. Circumscripţia electorală comunală nr. 45 Pişcolt OPRIŢOIU  G. VALERIU LUCIAN Preşedinte
PORDEA  I. IOSIF Locţiitor
47. Circumscripţia electorală comunală nr. 46 Pomi NISTE  V. RAMONA  EUGENIA Preşedinte
MUSTEA  I. BIANCA  LAURA Locţiitor
48. Circumscripţia electorală comunală nr. 47 Porumbeşti HEREŞ  N. ANA Preşedinte
BÂRSAN  I. ELENA  MIHAELA Locţiitor
49. Circumscripţia electorală comunală nr. 48 Racşa AVRAM  I.  FLORICA Preşedinte
BOJE  G. ADRIANA  DELIA Locţiitor
50. Circumscripţia electorală comunală nr. 49 Sanislău SILAGHI  A.  ERIKA Preşedinte
BUZGĂU  I.  ELENA  LIA Locţiitor
51. Circumscripţia electorală comunală nr. 50 Santău RAŢ  G.  LORENA ANCA Preşedinte
PAUL  I. MARIANA Locţiitor
52. Circumscripţia electorală comunală nr. 51 Săcăşeni KIN L.  IOAN  LAURENŢIU Preşedinte
CUCIUIAN  V. CARMEN Locţiitor
53. Circumscripţia electorală comunală nr. 52 Săuca COSTEA   N.  MARIA Preşedinte
TUNS  V. SIMONA CLEOPATRA Locţiitor
54. Circumscripţia electorală comunală nr. 53 Socond GRAD  I. VASILE Preşedinte
POP  I. IOAN  ROMICĂ Locţiitor
55. Circumscripţia electorală comunală nr. 54 Supur MORAR  V. ANCUŢA  AURELIA Preşedinte
POP  I.  FLORICA LEVICA Locţiitor
56. Circumscripţia electorală comunală nr. 55 Tarna Mare ANDERCĂU G. MARCEL CORNEL Preşedinte
PUIU  I. HOREA  CLAUDIU Locţiitor
57. Circumscripţia electorală comunală nr. 56 Terebeşti PUIU  I.  DORINA Preşedinte
POP  T. CRISTINA  MARIANA Locţiitor
58. Circumscripţia electorală comunală nr. 57 Tiream GRIGORAŞ G. MARIA Preşedinte
GHILA  I. IOAN Locţiitor
59. Circumscripţia electorală comunală nr. 58 Tîrşolţ HOROTAN  I. IOAN  MARIAN Preşedinte
NAP  I.  ZORICA  NICULINA Locţiitor
60. Circumscripţia electorală comunală nr. 59 Turţ KOMOS  G.  GHEORGHE  EUGEN Preşedinte
CADAR  I.  IOANA Locţiitor
61. Circumscripţia electorală comunală nr. 60 Turulung SPĂTARIU  A.  AURICA  MARIA Preşedinte
MEDIEŞAN  A.  MARCELA Locţiitor
62. Circumscripţia electorală comunală nr. 61 Urziceni FELECAN  L. ENIKO  BEATRICE Preşedinte
TEMPFLI  V.  IUDITA Locţiitor
63. Circumscripţia electorală comunală nr. 62 Valea Vinului STAN  G. VETICA  ADRIANA Preşedinte
MORAR  I.  MIRCEA Locţiitor
64. Circumscripţia electorală comunală nr. 63 Vama MONAC  E.  MIRCEA  COSMIN Preşedinte
MAN  P. DUMITRU  CONSTANTIN Locţiitor
65. Circumscripţia electorală comunală nr. 64 Vetiş POP  N.  LIA  VIORICA Preşedinte
TOMŞA  F.  ADINA  FLORENTINA Locţiitor
66. Circumscripţia electorală comunală nr. 65 Viile Satu Mare BERNAT  I.  MANUELA  EVA Preşedinte
DANCIU  N. ELENA  NICOLETA Locţiitor

Share This Post

Google1DeliciousDiggGoogleStumbleuponRedditTechnoratiYahooBloggerMyspaceRSS
Posted by on aprilie 7, 2016. Filed under Politică. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.